PBRV20.00HR70Y000
PBRV20.00HR70Y000 Kyocera Electronic Components
PRQC_Series-1315484.pdf
Виробник: Kyocera Electronic Components
Resonators 20MHz .7% 10pF -40C to 125C
на замовлення 3953 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CERAMIC RESONATOR 20MHZ 10PF SMD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PBRV20.00HR70Y000 PBRV20.00HR70Y000 Виробник : AVX Corp/Kyocera Corp pbr_all_e.pdf Description: CERAMIC RESONATOR 20MHZ 10PF SMD
товару немає в наявності
товару немає в наявності