PBRV7.37MR10Y000
PBRV7.37MR10Y000 Kyocera Electronic Components
PRQC_Series-1315484.pdf
Виробник: Kyocera Electronic Components
Resonators AECQ200 7.37MHz .1% 15pF -40C to 125C
на замовлення 2940 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CERAMIC RES 7.3700MHZ 15PF SMD, Features: Built in Capacitor, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3-SMD, Non-Standard, Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Ceramic, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±0.3%, Height: 0.047" (1.19mm), Frequency Tolerance: ±0.1%, Capacitance: 15 pF, Frequency: 7.37 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PBRV7.37MR10Y000 PBRV7.37MR10Y000 Виробник : KYOCERA AVX Cermic-Res_Cat.pdf Description: CERAMIC RES 7.3700MHZ 15PF SMD
Features: Built in Capacitor
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3-SMD, Non-Standard
Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±0.3%
Height: 0.047" (1.19mm)
Frequency Tolerance: ±0.1%
Capacitance: 15 pF
Frequency: 7.37 MHz
товару немає в наявності
Features: Built in Capacitor
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Frequency Stability: ±0.3%
Height: 0.047" (1.19mm)
Frequency Tolerance: ±0.1%
Capacitance: 15 pF
Frequency: 7.37 MHz