Продукція > PBY > PBYR10100
PBYR10100
Виробник:
на замовлення 5750 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PBYR10100
Schottky 10A, 100V, Vf=0.61V, (TO-220AC) СНЯТ С ПРОИЗВОДСТВА Група товару: Діоди та діодні збірки Од. вим: шт.
Інші пропозиції PBYR10100
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PBYR10100 Виробник : NXP PBYR10100_SERIES_2.pdf Schottky 10A, 100V, Vf=0.61V, (TO-220AC) СНЯТ С ПРОИЗВОДСТВА Група товару: Діоди та діодні збірки Од. вим: шт