PC113-2C-C1-24A-X CIT Relay & Switch
PC113.pdf
Виробник: CIT Relay & Switch
PC113-2C-C1-24A-X
на замовлення 320 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 21
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 12A 24V, Packaging: Tray, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 24VAC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Solder Lug, Approval Agency: cURus, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 130.4 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 12 A, Switching Voltage: 250VAC, 28VDC - Max, Must Release Voltage: 7.2 VDC, Must Operate Voltage: 19.2 VDC, Operate Time: 25 ms, Release Time: 25 ms, Coil Insulation: Class F, Load - Max Switching: 3000VA, 336W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PC113-2C-C1-24A-X PC113-2C-C1-24A-X Виробник : Picker Components PC113.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 12A 24V
Packaging: Tray
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24VAC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Solder Lug
Approval Agency: cURus
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 130.4 mA
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 12 A
Switching Voltage: 250VAC, 28VDC - Max
Must Release Voltage: 7.2 VDC
Must Operate Voltage: 19.2 VDC
Coil Insulation: Class F
Load - Max Switching: 3000VA, 336W