PC20BU-47K-LIN
Код товару: 45977
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Potentiometer: shaft; single turn; 47kΩ; ±20%; 0.4W; linear; 6mm
Resistance: 47kΩ
Tolerance: ±20%
Power: 0.4W
Mounting: THT
Terminal pitch: 5.08mm
Body dimensions: Ø20x10mm
Diameter: 20mm
Shaft diameter: 6mm
Thread length: 7mm
Height: 10mm
Shaft length: 43mm
L shaft length: 50mm
Max. operating voltage: 500V DC