PC47EER25.5-Z
PC47EER25.5-Z TDK Corporation
ferrite_mz_sw_e_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE COR EER 1.92UH PCS47 2PC
Packaging: Tray
Tolerance: ±25%
Material: PC47
Length: 1.004" (25.50mm)
Width: 0.295" (7.50mm)
Height: 0.366" (9.30mm)
Core Type: EER
Supplier Device Package: EER 25.5
Inductance Factor (Al): 1.92 µH
Finish: Uncoated
Gap: Ungapped
Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 1.08
Effective Length (le) mm: 48.2
Effective Area (Ae) mm²: 44.8
Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 2160.0
на замовлення 399 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE COR EER 1.92UH PCS47 2PC, Packaging: Tray, Tolerance: ±25%, Material: PC47, Length: 1.004" (25.50mm), Width: 0.295" (7.50mm), Height: 0.366" (9.30mm), Core Type: EER, Supplier Device Package: EER 25.5, Inductance Factor (Al): 1.92 µH, Finish: Uncoated, Gap: Ungapped, Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 1.08, Effective Length (le) mm: 48.2, Effective Area (Ae) mm²: 44.8, Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 2160.0.
Інші пропозиції PC47EER25.5-Z
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PC47EER25.5-Z PC47EER25.5-Z Виробник : TDK ferrite_mz_sw_e_en.pdf Ferrite Cores & Accessories 1920nH 25% MnZn PC47 Ferrite Core