PC47EER35-Z
PC47EER35-Z TDK Corporation
ferrite_mz_sw_e_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE CORE E 2.77UH PCS47 2PC
Packaging: Tray
Tolerance: ±25%
Material: PC47
Length: 1.378" (35.00mm)
Width: 0.445" (11.30mm)
Height: 0.815" (20.70mm)
Core Type: E
Supplier Device Package: EER 35
Inductance Factor (Al): 2.77 µH
Finish: Uncoated
Gap: Ungapped
Part Status: Active
Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 0.85
Effective Length (le) mm: 90.8
Effective Area (Ae) mm²: 107.0
Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 9720.0
на замовлення 326 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: FERRITE CORE E 2.77UH PCS47 2PC, Packaging: Tray, Tolerance: ±25%, Material: PC47, Length: 1.378" (35.00mm), Width: 0.445" (11.30mm), Height: 0.815" (20.70mm), Core Type: E, Supplier Device Package: EER 35, Inductance Factor (Al): 2.77 µH, Finish: Uncoated, Gap: Ungapped, Part Status: Active, Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 0.85, Effective Length (le) mm: 90.8, Effective Area (Ae) mm²: 107.0, Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 9720.0.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PC47EER35-Z PC47EER35-Z Виробник : TDK ferrite_mz_sw_e_en.pdf Ferrite Cores & Accessories 2770nH 25% MnZn PC47 Ferrite Core