PC47EER40-Z
PC47EER40-Z TDK Corporation
ferrite_mz_sw_e_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE CORE E 3.62UH PCS47 2PC
Packaging: Tray
Tolerance: ±25%
Material: PC47
Length: 1.575" (40.00mm)
Width: 0.524" (13.30mm)
Height: 0.882" (22.40mm)
Core Type: E
Supplier Device Package: EER 40
Inductance Factor (Al): 3.62 µH
Finish: Uncoated
Gap: Ungapped
Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 0.66
Effective Length (le) mm: 98.0
Effective Area (Ae) mm²: 149.0
Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 14600.0
на замовлення 87 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: FERRITE CORE E 3.62UH PCS47 2PC, Packaging: Tray, Tolerance: ±25%, Material: PC47, Length: 1.575" (40.00mm), Width: 0.524" (13.30mm), Height: 0.882" (22.40mm), Core Type: E, Supplier Device Package: EER 40, Inductance Factor (Al): 3.62 µH, Finish: Uncoated, Gap: Ungapped, Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 0.66, Effective Length (le) mm: 98.0, Effective Area (Ae) mm²: 149.0, Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 14600.0.
Інші пропозиції PC47EER40-Z
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PC47EER40-Z PC47EER40-Z Виробник : TDK ferrite_mz_sw_e_en.pdf Ferrite Cores & Accessories 3620nH 25% MnZn PC47 Ferrite Core