PC47EER42-Z
PC47EER42-Z TDK Corporation
ferrite_mz_sw_e_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE CORE E 4.69UH PCS47 2PC
Packaging: Tray
Tolerance: ±25%
Material: PC47
Length: 1.654" (42.00mm)
Width: 0.610" (15.50mm)
Height: 0.882" (22.40mm)
Core Type: E
Supplier Device Package: EER 42
Inductance Factor (Al): 4.69 µH
Finish: Uncoated
Gap: Ungapped
Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 0.51
Effective Length (le) mm: 98.8
Effective Area (Ae) mm²: 194.0
Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 19200.0
на замовлення 49 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: FERRITE CORE E 4.69UH PCS47 2PC, Packaging: Tray, Tolerance: ±25%, Material: PC47, Length: 1.654" (42.00mm), Width: 0.610" (15.50mm), Height: 0.882" (22.40mm), Core Type: E, Supplier Device Package: EER 42, Inductance Factor (Al): 4.69 µH, Finish: Uncoated, Gap: Ungapped, Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 0.51, Effective Length (le) mm: 98.8, Effective Area (Ae) mm²: 194.0, Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 19200.0.
Інші пропозиції PC47EER42-Z
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PC47EER42-Z PC47EER42-Z Виробник : TDK ferrite_mz_sw_e_en.pdf Ferrite Toroids / Ferrite Rings 4690nH 25% MnZn PC47 Ferrite Core