PC47EER49-Z
PC47EER49-Z TDK Corporation
ferrite_mz_sw_e_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE CORE E 6.25UH PCS47 2PC
Packaging: Tray
Tolerance: ±25%
Material: PC47
Length: 1.929" (49.00mm)
Width: 0.677" (17.20mm)
Height: 0.748" (19.00mm)
Core Type: E
Supplier Device Package: EER 49
Inductance Factor (Al): 6.25 µH
Finish: Uncoated
Gap: Ungapped
Part Status: Active
Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 0.4
Effective Length (le) mm: 91.3
Effective Area (Ae) mm²: 231.0
Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 21100.0
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE E 6.25UH PCS47 2PC, Packaging: Tray, Tolerance: ±25%, Material: PC47, Length: 1.929" (49.00mm), Width: 0.677" (17.20mm), Height: 0.748" (19.00mm), Core Type: E, Supplier Device Package: EER 49, Inductance Factor (Al): 6.25 µH, Finish: Uncoated, Gap: Ungapped, Part Status: Active, Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 0.4, Effective Length (le) mm: 91.3, Effective Area (Ae) mm²: 231.0, Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 21100.0.
Інші пропозиції PC47EER49-Z
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PC47EER49-Z PC47EER49-Z Виробник : TDK ferrite_mz_sw_e_en.pdf Ferrite Toroids / Ferrite Rings 6250nH 25% MnZn PC47 Ferrite Core