PC47EI12.5-Z
PC47EI12.5-Z TDK Corporation
ferrite_mz_sw_e_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE CORE E 1.2UH PCS47 1SET
Tolerance: ±25%
Packaging: Tray
Material: PC47
Length: 0.488" (12.40mm)
Height: 0.291" (7.40mm)
Core Type: E
Inductance Factor (Al): 1.2 µH
Initial Permeability (µi): 2500
Finish: Uncoated
Gap: Ungapped
Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 1.48
Effective Length (le) mm: 21.3
Effective Area (Ae) mm²: 14.4
Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 308.0
на замовлення 624 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE E 1.2UH PCS47 1SET, Tolerance: ±25%, Packaging: Tray, Material: PC47, Length: 0.488" (12.40mm), Height: 0.291" (7.40mm), Core Type: E, Inductance Factor (Al): 1.2 µH, Initial Permeability (µi): 2500, Finish: Uncoated, Gap: Ungapped, Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 1.48, Effective Length (le) mm: 21.3, Effective Area (Ae) mm²: 14.4, Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 308.0.
Інші пропозиції PC47EI12.5-Z
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PC47EI12.5-Z PC47EI12.5-Z Виробник : TDK ferrite_mz_sw_e_en.pdf Ferrite Cores & Accessories 1200nH 25% MnZn PC47 12.4x8.9x4.85mm