PC47EI22-Z
PC47EI22-Z TDK Corporation
ferrite_mz_sw_e_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE CORE E 2.4UH PCS47 1SET
Tolerance: ±25%
Packaging: Tray
Material: PC47
Length: 0.866" (22.00mm)
Core Type: E
Inductance Factor (Al): 2.4 µH
Initial Permeability (µi): 2500
Finish: Uncoated
Gap: Ungapped
Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 0.936
Effective Length (le) mm: 39.3
Effective Area (Ae) mm²: 42.0
Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 1650.0
на замовлення 306 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE E 2.4UH PCS47 1SET, Tolerance: ±25%, Packaging: Tray, Material: PC47, Length: 0.866" (22.00mm), Core Type: E, Inductance Factor (Al): 2.4 µH, Initial Permeability (µi): 2500, Finish: Uncoated, Gap: Ungapped, Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 0.936, Effective Length (le) mm: 39.3, Effective Area (Ae) mm²: 42.0, Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 1650.0.
Інші пропозиції PC47EI22-Z
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PC47EI22-Z PC47EI22-Z Виробник : TDK ferrite_mz_sw_e_en.pdf Ferrite Cores & Accessories 2400nH 25% MnZn PC47 22x19.05x5.75mm