Продукція > TDK > PC47EI30-Z
PC47EI30-Z
PC47EI30-Z TDK
ferrite_mz_sw_e_en.pdf
Виробник: TDK
Ferrite Cores & Accessories 4690nH 25% MnZn PC47 30x26.75x10.7mm
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PC47EI30-Z TDK
Description: FERRITE CORE E 4.69UH PCS47 1SET, Packaging: Tray, Tolerance: ±25%, Material: PC47, Length: 1.181" (30.00mm), Width: 0.421" (10.70mm), Core Type: E, Inductance Factor (Al): 4.69 µH, Initial Permeability (µi): 2500, Finish: Uncoated, Gap: Ungapped, Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 0.522, Effective Length (le) mm: 58.0, Effective Area (Ae) mm²: 111.0, Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 6440.0.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PC47EI30-Z PC47EI30-Z Виробник : TDK Corporation ferrite_mz_sw_e_en.pdf Description: FERRITE CORE E 4.69UH PCS47 1SET
Packaging: Tray
Tolerance: ±25%
Material: PC47
Length: 1.181" (30.00mm)
Width: 0.421" (10.70mm)
Core Type: E
Inductance Factor (Al): 4.69 µH