Продукція > TDK > PC47EI35-Z
PC47EI35-Z
PC47EI35-Z TDK
ferrite_mz_sw_e_en.pdf
Виробник: TDK
Ferrite Cores & Accessories 3800nH 25% MnZn PC47 35x28.85x10mm
на замовлення 181 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PC47EI35-Z TDK
Description: FERRITE CORE E 3.8UH PCS47 1SET, Packaging: Tray, Tolerance: ±25%, Material: PC47, Length: 1.378" (35.00mm), Width: 0.394" (10.00mm), Core Type: E, Inductance Factor (Al): 3.8 µH, Initial Permeability (µi): 2500, Finish: Uncoated, Gap: Ungapped, Part Status: Active, Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 0.664, Effective Length (le) mm: 67.1, Effective Area (Ae) mm²: 101.0, Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 6780.0.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PC47EI35-Z PC47EI35-Z Виробник : TDK Corporation ferrite_mz_sw_e_en.pdf Description: FERRITE CORE E 3.8UH PCS47 1SET
Packaging: Tray
Tolerance: ±25%
Material: PC47
Length: 1.378" (35.00mm)
Width: 0.394" (10.00mm)
Core Type: E
Inductance Factor (Al): 3.8 µH