PC47EI40-Z
PC47EI40-Z TDK Corporation
ferrite_mz_sw_e_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE CORE E 4.86UH PCS47 1SET
Packaging: Tray
Tolerance: ±25%
Material: PC47
Length: 1.575" (40.00mm)
Core Type: E
Inductance Factor (Al): 4.86 µH
Initial Permeability (µi): 2500
Finish: Uncoated
Gap: Ungapped
Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 0.52
Effective Length (le) mm: 77.0
Effective Area (Ae) mm²: 148.0
Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 11400.0
на замовлення 399 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE E 4.86UH PCS47 1SET, Packaging: Tray, Tolerance: ±25%, Material: PC47, Length: 1.575" (40.00mm), Core Type: E, Inductance Factor (Al): 4.86 µH, Initial Permeability (µi): 2500, Finish: Uncoated, Gap: Ungapped, Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 0.52, Effective Length (le) mm: 77.0, Effective Area (Ae) mm²: 148.0, Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 11400.0.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PC47EI40-Z PC47EI40-Z Виробник : TDK ferrite_mz_sw_e_en.pdf Ferrite Cores & Accessories 4860nH 25% MnZn PC47 40x34.75x11.65mm