Продукція > TDK > PC47EI50-Z
PC47EI50-Z
PC47EI50-Z TDK
ferrite_mz_sw_e_en.pdf
Виробник: TDK
Ferrite Cores & Accessories 6110nH 25% MnZn PC47 50x42.35x14.6mm
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Технічний опис PC47EI50-Z TDK
Description: FERRITE CORE E 6.11UH PCS47 1SET, Tolerance: ±25%, Packaging: Tray, Material: PC47, Length: 1.969" (50.00mm), Height: 1.313" (33.35mm), Core Type: E, Inductance Factor (Al): 6.11 µH, Initial Permeability (µi): 2500, Finish: Uncoated, Gap: Ungapped, Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 0.409, Effective Length (le) mm: 94, Effective Area (Ae) mm²: 230, Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 21620.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PC47EI50-Z PC47EI50-Z Виробник : TDK Corporation ferrite_mz_sw_e_en.pdf Description: FERRITE CORE E 6.11UH PCS47 1SET
Tolerance: ±25%
Packaging: Tray
Material: PC47
Length: 1.969" (50.00mm)
Height: 1.313" (33.35mm)
Core Type: E
Inductance Factor (Al): 6.11 µH