Продукція > TDK > PC47EI60-Z
PC47EI60-Z
PC47EI60-Z TDK
ferrite_mz_sw_e_en.pdf
Виробник: TDK
Ferrite Cores & Accessories 5670nH 25% MnZn PC47 60x44.35x15.6mm
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Технічний опис PC47EI60-Z TDK
Description: FERRITE CORE E 5.67UH PCS47 1SET, Packaging: Tray, Tolerance: ±25%, Material: PC47, Length: 2.362" (60.00mm), Width: 0.614" (15.60mm), Core Type: E, Inductance Factor (Al): 5.67 µH, Initial Permeability (µi): 2500, Finish: Uncoated, Gap: Ungapped, Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 0.441, Effective Length (le) mm: 109, Effective Area (Ae) mm²: 247, Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 26900.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PC47EI60-Z PC47EI60-Z Виробник : TDK Corporation ferrite_mz_sw_e_en.pdf Description: FERRITE CORE E 5.67UH PCS47 1SET
Packaging: Tray
Tolerance: ±25%
Material: PC47
Length: 2.362" (60.00mm)
Width: 0.614" (15.60mm)
Core Type: E
Inductance Factor (Al): 5.67 µH