PC775-1A-12C-D2-X
PC775-1A-12C-D2-X Picker Components
Relay-PC775.pdf
Виробник: Picker Components
Description: RELAY AUTOMOTIVE SPST 75A 12V
Features: Diode
Packaging: Bag
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Termination Style: Screw Terminal
Coil Current: 240 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 75 A
Switching Voltage: 32VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 7.8 VDC
Operate Time: 7 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
на замовлення 109 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY AUTOMOTIVE SPST 75A 12V, Features: Diode, Packaging: Bag, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Termination Style: Screw Terminal, Coil Current: 240 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 75 A, Switching Voltage: 32VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 7.8 VDC, Operate Time: 7 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active.