Продукція > TDK > PC95EL13X4.4-Z
PC95EL13X4.4-Z
PC95EL13X4.4-Z TDK
ferrite_mz_sw_planar_en.pdf
Виробник: TDK
Ferrite Cores & Accessories 3160n 25% Mn-Zn PC95 Ferrite Core
на замовлення 90 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE EL 3.16UH 2PC SET, Packaging: Tray, Tolerance: ±25%, Material: PC95, Length: 0.512" (13.00mm), Width: 0.409" (10.40mm), Height: 0.089" (2.25mm), Core Type: EL, Supplier Device Package: EI 13 x 4.4, Inductance Factor (Al): 3.16 µH, Finish: Uncoated, Gap: Ungapped, Part Status: Active, Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 0.67, Effective Length (le) mm: 23.1, Effective Area (Ae) mm²: 15.4, Minimum Core Cross Section (Amin) mm²: 22.4, Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 357.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PC95EL13X4.4-Z PC95EL13X4.4-Z Виробник : TDK Corporation ferrite_mz_sw_planar_en.pdf Description: FERRITE CORE EL 3.16UH 2PC SET
Packaging: Tray
Tolerance: ±25%
Material: PC95
Length: 0.512" (13.00mm)
Width: 0.409" (10.40mm)
Height: 0.089" (2.25mm)
Core Type: EL
Supplier Device Package: EI 13 x 4.4
Inductance Factor (Al): 3.16 µH