PC95EL20X7.7-Z
PC95EL20X7.7-Z TDK Corporation
ferrite_mz_sw_planar_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE CORE EL 5.63UH PCS95 2PC
Packaging: Tray
Tolerance: ±25%
Material: PC95
Length: 0.787" (20.00mm)
Width: 0.630" (16.00mm)
Height: 0.151" (3.83mm)
Core Type: EL
Supplier Device Package: EL 20 x 7.7
Inductance Factor (Al): 5.63 µH
Finish: Uncoated
Gap: Ungapped
Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 0.47
Effective Length (le) mm: 54.6
Effective Area (Ae) mm²: 25.6
Minimum Core Cross Section (Amin) mm²: 52.9
Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 1400.0
на замовлення 151 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE EL 5.63UH PCS95 2PC, Packaging: Tray, Tolerance: ±25%, Material: PC95, Length: 0.787" (20.00mm), Width: 0.630" (16.00mm), Height: 0.151" (3.83mm), Core Type: EL, Supplier Device Package: EL 20 x 7.7, Inductance Factor (Al): 5.63 µH, Finish: Uncoated, Gap: Ungapped, Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 0.47, Effective Length (le) mm: 54.6, Effective Area (Ae) mm²: 25.6, Minimum Core Cross Section (Amin) mm²: 52.9, Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 1400.0.