PC95ELT11X4-Z
PC95ELT11X4-Z TDK Corporation
ferrite_mz_sw_planar_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE COR ELH 2.4UH PCS95 1SET
Packaging: Tray
Tolerance: ±25%
Material: PC95
Length: 0.433" (11.00mm)
Width: 0.346" (8.80mm)
Height: 0.119" (3.02mm)
Core Type: ELH, PLT
Supplier Device Package: ELT 11 x 4
Inductance Factor (Al): 2.4 µH
Finish: Uncoated
Gap: Ungapped
Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 0.83
Effective Length (le) mm: 16.5
Effective Area (Ae) mm²: 13.7
Minimum Core Cross Section (Amin) mm²: 15.9
Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 226.0
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE COR ELH 2.4UH PCS95 1SET, Packaging: Tray, Tolerance: ±25%, Material: PC95, Length: 0.433" (11.00mm), Width: 0.346" (8.80mm), Height: 0.119" (3.02mm), Core Type: ELH, PLT, Supplier Device Package: ELT 11 x 4, Inductance Factor (Al): 2.4 µH, Finish: Uncoated, Gap: Ungapped, Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 0.83, Effective Length (le) mm: 16.5, Effective Area (Ae) mm²: 13.7, Minimum Core Cross Section (Amin) mm²: 15.9, Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 226.0.