Продукція > TDK > PC95ELT15.5X5.8-Z
PC95ELT15.5X5.8-Z
PC95ELT15.5X5.8-Z TDK
ferrite_mz_sw_planar_en.pdf
Виробник: TDK
Ferrite Cores & Accessories 3680n 25% Mn-Zn PC95 Ferrite Core
на замовлення 499 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE ELH 3.68UH 1SET, Packaging: Tray, Tolerance: ±25%, Material: PC95, Length: 0.610" (15.50mm), Width: 0.488" (12.40mm), Height: 0.174" (4.42mm), Core Type: ELH, PLT, Supplier Device Package: ELT 15.5 x 5.8, Inductance Factor (Al): 3.68 µH, Finish: Uncoated, Gap: Ungapped, Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 0.6, Effective Length (le) mm: 32.9, Effective Area (Ae) mm²: 19.6, Minimum Core Cross Section (Amin) mm²: 31.9, Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 646.0.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PC95ELT15.5X5.8-Z PC95ELT15.5X5.8-Z Виробник : TDK Corporation ferrite_mz_sw_planar_en.pdf Description: FERRITE CORE ELH 3.68UH 1SET
Packaging: Tray
Tolerance: ±25%
Material: PC95
Length: 0.610" (15.50mm)
Width: 0.488" (12.40mm)
Height: 0.174" (4.42mm)
Core Type: ELH, PLT
Supplier Device Package: ELT 15.5 x 5.8
Inductance Factor (Al): 3.68 µH
Finish: Uncoated
Gap: Ungapped
Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 0.6
Effective Length (le) mm: 32.9
Effective Area (Ae) mm²: 19.6
Minimum Core Cross Section (Amin) mm²: 31.9
Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 646.0
на замовлення 1027 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
PC95ELT15.5X5.8-Z Виробник : TDK ferrite_mz_sw_planar_en.pdf Ferrite Core ELT Core PC95-Material 3680nH 25%