Продукція > TDK > PC95ELT18X7.3-Z
PC95ELT18X7.3-Z
PC95ELT18X7.3-Z TDK
ferrite_mz_sw_planar_en.pdf
Виробник: TDK
Ferrite Cores & Accessories 4760n 25% Mn-Zn PC95 Ferrite Core
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE ELH 4.76UH 1SET, Packaging: Tray, Tolerance: ±25%, Material: PC95, Length: 0.709" (18.00mm), Width: 0.567" (14.40mm), Height: 0.222" (5.65mm), Core Type: ELH, PLT, Supplier Device Package: ELT 18 x 7.3, Inductance Factor (Al): 4.76 µH, Finish: Uncoated, Gap: Ungapped, Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 0.54, Effective Length (le) mm: 44.3, Effective Area (Ae) mm²: 23.8, Minimum Core Cross Section (Amin) mm²: 43.0, Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 1050.0.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PC95ELT18X7.3-Z PC95ELT18X7.3-Z Виробник : TDK Corporation ferrite_mz_sw_planar_en.pdf Description: FERRITE CORE ELH 4.76UH 1SET
Packaging: Tray
Tolerance: ±25%
Material: PC95
Length: 0.709" (18.00mm)
Width: 0.567" (14.40mm)
Height: 0.222" (5.65mm)
Core Type: ELH, PLT
Supplier Device Package: ELT 18 x 7.3
Inductance Factor (Al): 4.76 µH