Продукція > TDK > PC95ELT22X8-Z
PC95ELT22X8-Z
PC95ELT22X8-Z TDK
ferrite_mz_sw_planar_en.pdf
Виробник: TDK
Ferrite Cores & Accessories 6540n 25% Mn-Zn PC95 Ferrite Core
на замовлення 182 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE ELH 6.54UH 1SET, Packaging: Tray, Tolerance: ±25%, Material: PC95, Length: 0.866" (22.00mm), Width: 0.693" (17.60mm), Height: 0.237" (6.02mm), Core Type: ELH, PLT, Supplier Device Package: ELT 22 x 8, Inductance Factor (Al): 6.54 µH, Finish: Uncoated, Gap: Ungapped, Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 0.41, Effective Length (le) mm: 66.2, Effective Area (Ae) mm²: 27.3, Minimum Core Cross Section (Amin) mm²: 64.2, Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 1810.0.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PC95ELT22X8-Z PC95ELT22X8-Z Виробник : TDK Corporation ferrite_mz_sw_planar_en.pdf Description: FERRITE CORE ELH 6.54UH 1SET
Packaging: Tray
Tolerance: ±25%
Material: PC95
Length: 0.866" (22.00mm)
Width: 0.693" (17.60mm)
Height: 0.237" (6.02mm)
Core Type: ELH, PLT
Supplier Device Package: ELT 22 x 8
Inductance Factor (Al): 6.54 µH
Finish: Uncoated
Gap: Ungapped
Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 0.41
Effective Length (le) mm: 66.2
Effective Area (Ae) mm²: 27.3
Minimum Core Cross Section (Amin) mm²: 64.2
Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 1810.0
на замовлення 234 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
PC95ELT22X8-Z Виробник : TDK ferrite_mz_sw_planar_en.pdf Ferrite Core ELT Core PC95-Material 6540nH 25%