PC95ELT25X8.6-Z
PC95ELT25X8.6-Z TDK Corporation
ferrite_mz_sw_planar_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE CORE ELH 7.54UH 1SET
Packaging: Tray
Tolerance: ±25%
Material: PC95
Length: 0.984" (25.00mm)
Width: 0.787" (20.00mm)
Height: 0.248" (6.30mm)
Core Type: ELH, PLT
Supplier Device Package: ELT 25 x 8.6
Inductance Factor (Al): 7.54 µH
Finish: Uncoated
Gap: Ungapped
Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 0.35
Effective Length (le) mm: 30.0
Effective Area (Ae) mm²: 85.6
Minimum Core Cross Section (Amin) mm²: 83.0
Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 2570.0
на замовлення 101 шт:
Написати відгук
Description: FERRITE CORE ELH 7.54UH 1SET, Packaging: Tray, Tolerance: ±25%, Material: PC95, Length: 0.984" (25.00mm), Width: 0.787" (20.00mm), Height: 0.248" (6.30mm), Core Type: ELH, PLT, Supplier Device Package: ELT 25 x 8.6, Inductance Factor (Al): 7.54 µH, Finish: Uncoated, Gap: Ungapped, Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 0.35, Effective Length (le) mm: 30.0, Effective Area (Ae) mm²: 85.6, Minimum Core Cross Section (Amin) mm²: 83.0, Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 2570.0.