PC95SP100X100X5
PC95SP100X100X5 TDK Corporation
ferrite_mz_sw_sp_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE CORE SP PCS95 1PCS
Packaging: Tray
Material: PC95
Length: 3.937" (100.00mm)
Width: 3.937" (100.00mm)
Height: 0.197" (5.00mm)
Core Type: SP
Supplier Device Package: SP 100 x 100 x 5
Finish: Uncoated
Gap: Ungapped
на замовлення 369 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE SP PCS95 1PCS, Packaging: Tray, Material: PC95, Length: 3.937" (100.00mm), Width: 3.937" (100.00mm), Height: 0.197" (5.00mm), Core Type: SP, Supplier Device Package: SP 100 x 100 x 5, Finish: Uncoated, Gap: Ungapped.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PC95SP100X100X5 PC95SP100X100X5 Виробник : TDK ferrite_mz_sw_sp_en.pdf Ferrite Cores & Accessories PC95 100x100x5mm MnZn Ferrite Core