PC95SP110X40X20
PC95SP110X40X20 TDK Corporation
Material: PC95
Length: 4.331" (110.00mm)
Width: 1.575" (40.00mm)
Height: 0.787" (20.00mm)
Core Type: SP
Supplier Device Package: SP 110 x 40 x 20
Finish: Uncoated
Gap: Ungapped
Part Status: Active
на замовлення 41 шт:
Написати відгук
Description: FERRITE CORE SP PCS95 1PCS, Packaging: Tray, Material: PC95, Length: 4.331" (110.00mm), Width: 1.575" (40.00mm), Height: 0.787" (20.00mm), Core Type: SP, Supplier Device Package: SP 110 x 40 x 20, Finish: Uncoated, Gap: Ungapped, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PC95SP110X40X20 PC95SP110X40X20 Виробник : TDK ferrite_mz_sw_sp_en.pdf Ferrite Cores & Accessories PC95 110x40x20mm MnZn Ferrite Core