Продукція > TDK > PC95SP135X65X20
PC95SP135X65X20
PC95SP135X65X20 TDK
ferrite_mz_sw_sp_en.pdf
Виробник: TDK
Material: PC95
Length: 5.315" (135.00mm)
Width: 2.559" (65.00mm)
Height: 0.787" (20.00mm)
Core Type: SP
Supplier Device Package: SP 135 x 65 x 20
Finish: Uncoated
Gap: Ungapped
на замовлення 7 шт:
Написати відгук
Description: FERRITE CORE SP PCS95 1PCS, Packaging: Tray, Material: PC95, Length: 5.315" (135.00mm), Width: 2.559" (65.00mm), Height: 0.787" (20.00mm), Core Type: SP, Supplier Device Package: SP 135 x 65 x 20, Finish: Uncoated, Gap: Ungapped.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PC95SP135X65X20 PC95SP135X65X20 Виробник : TDK ferrite_mz_sw_sp_en.pdf Ferrite Cores & Accessories PC95 135x65x20mm MnZn Ferrite Core