PC95SP25X25X5
PC95SP25X25X5 TDK Corporation
Material: PC95
Length: 0.984" (25.00mm)
Width: 0.984" (25.00mm)
Height: 0.197" (5.00mm)
Core Type: SP
Supplier Device Package: SP 25 x 5 x 5
Finish: Uncoated
Gap: Ungapped
Part Status: Active
на замовлення 680 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE SP PCS95 1PCS, Packaging: Tray, Material: PC95, Length: 0.984" (25.00mm), Width: 0.984" (25.00mm), Height: 0.197" (5.00mm), Core Type: SP, Supplier Device Package: SP 25 x 5 x 5, Finish: Uncoated, Gap: Ungapped, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PC95SP25X25X5 PC95SP25X25X5 Виробник : TDK ferrite_mz_sw_sp_en.pdf Ferrite Cores & Accessories MnZn PC95 25x5x5mm Ferrite Core