PC95SP50X50X5
PC95SP50X50X5 TDK Corporation
Material: PC95
Length: 1.969" (50.00mm)
Width: 1.969" (50.00mm)
Height: 0.197" (5.00mm)
Core Type: SP
Supplier Device Package: SP 50 x 50 x 5
Finish: Uncoated
Gap: Ungapped
Part Status: Active
на замовлення 798 шт:
Написати відгук
Description: FERRITE CORE SP PCS95 1PCS, Packaging: Tray, Material: PC95, Length: 1.969" (50.00mm), Width: 1.969" (50.00mm), Height: 0.197" (5.00mm), Core Type: SP, Supplier Device Package: SP 50 x 50 x 5, Finish: Uncoated, Gap: Ungapped, Part Status: Active.
Інші пропозиції PC95SP50X50X5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PC95SP50X50X5 PC95SP50X50X5 Виробник : TDK ferrite_mz_sw_sp_en.pdf Ferrite Cores & Accessories MnZn PC95 50x50x5mm Ferrite Core