PCAN0603E10R0BST5
PCAN0603E10R0BST5 Vishay Dale Thin Film
pcan.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES SMD 10 OHM 0.1% 1/2W 0603
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±0.1%
Features: Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.018" (0.46mm)
Resistance: 10 Ohms
на замовлення 225 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 10 OHM 0.1% 1/2W 0603, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±0.1%, Features: Flame Proof, Moisture Resistant, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.018" (0.46mm), Resistance: 10 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PCAN0603E10R0BST5 PCAN0603E10R0BST5 Виробник : Vishay doc60125.pdf Res Thin Film 0603 10 Ohm 0.1% 0.5W(1/2W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R
товару немає в наявності
PCAN0603E10R0BST5 PCAN0603E10R0BST5 Виробник : Vishay Dale Thin Film pcan.pdf Description: RES SMD 10 OHM 0.1% 1/2W 0603
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Resistance: 10 Ohms
товару немає в наявності
PCAN0603E10R0BST5 PCAN0603E10R0BST5 Виробник : Vishay / Thin Film pcan.pdf Thin Film Resistors - SMD .5watt 10ohms 25ppm 0.1% 0603 SMD