Продукція > VISHAY > PCAN0603E49R9BST5
PCAN0603E49R9BST5
PCAN0603E49R9BST5 Vishay
pcan.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 0603 49.9 Ohm 0.1% 0.5W(1/2W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 49.9 OHM 0.1% 1/2W 0603, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±0.1%, Features: Flame Proof, Moisture Resistant, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.018" (0.46mm), Resistance: 49.9 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PCAN0603E49R9BST5 PCAN0603E49R9BST5 Виробник : Vishay Dale Thin Film pcan.pdf Description: RES SMD 49.9 OHM 0.1% 1/2W 0603
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.018" (0.46mm)
Resistance: 49.9 Ohms
на замовлення 8000 шт:
Кількість Ціна
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±0.1%
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Resistance: 49.9 Ohms
Мінімальне замовлення: 5
PCAN0603E49R9BST5 PCAN0603E49R9BST5 Виробник : Vishay / Thin Film pcan.pdf Thin Film Resistors - SMD .5watt 49.9ohm 25ppm 0.1% 0603 SMD
Мінімальне замовлення: 5
PCAN0603E49R9BST5 PCAN0603E49R9BST5 Виробник : Vishay doc60125.pdf Res Thin Film 0603 49.9 Ohm 0.1% 0.5W(1/2W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R
на замовлення 4 шт:
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 4 шт:
товару немає в наявності