PCAN0603K7R50FST5
PCAN0603K7R50FST5 Vishay Dale Thin Film
pcan.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES SMD 7.5 OHM 1% 1/2W 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±1%
Features: Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.018" (0.46mm)
Resistance: 7.5 Ohms
Написати відгук
Description: RES SMD 7.5 OHM 1% 1/2W 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±1%, Features: Flame Proof, Moisture Resistant, Safety, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.018" (0.46mm), Resistance: 7.5 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PCAN0603K7R50FST5 PCAN0603K7R50FST5 Виробник : Vishay Dale Thin Film pcan.pdf Description: RES SMD 7.5 OHM 1% 1/2W 0603
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Resistance: 7.5 Ohms
на замовлення 961 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
PCAN0603K7R50FST5 PCAN0603K7R50FST5 Виробник : Vishay / Thin Film pcan.pdf Thin Film Resistors - SMD .5watt 7.5ohm 100ppm 1% 0603 SMD
Мінімальне замовлення: 2
PCAN0603K7R50FST5 PCAN0603K7R50FST5 Виробник : Vishay pcan.pdf Res Thin Film 0603 7.5 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R