PCAN0805E75R0BST5
PCAN0805E75R0BST5 Vishay Dale Thin Film
pcan.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES SMD 75 OHM 0.1% 1W 0805
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±0.1%
Features: Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.018" (0.46mm)
Resistance: 75 Ohms
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 75 OHM 0.1% 1W 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 1W, Tolerance: ±0.1%, Features: Flame Proof, Moisture Resistant, Safety, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.018" (0.46mm), Resistance: 75 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PCAN0805E75R0BST5 PCAN0805E75R0BST5 Виробник : Vishay doc60125.pdf Res Thin Film 0805 75 Ohm 0.1% 1W ±25ppm/°C Pad SMD T/R
товару немає в наявності
PCAN0805E75R0BST5 PCAN0805E75R0BST5 Виробник : Vishay Dale Thin Film pcan.pdf Description: RES SMD 75 OHM 0.1% 1W 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±0.1%
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Resistance: 75 Ohms
товару немає в наявності
PCAN0805E75R0BST5 PCAN0805E75R0BST5 Виробник : Vishay / Thin Film pcan.pdf Thin Film Resistors - SMD 1watt 75ohm 25ppm 0.1% 0805 SMD