PCAN2512E30R1BST5
PCAN2512E30R1BST5 Vishay / Thin Film
pcan.pdf
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 6 Watt 30.1ohm 25ppm 0.1% 2512 SMD
на замовлення 52 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 30.1 OHM 0.1% 6W 2512, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 6W, Tolerance: ±0.1%, Features: Flame Proof, Moisture Resistant, Safety, Package / Case: 2512 (6432 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.259" L x 0.124" W (6.58mm x 3.15mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.018" (0.46mm), Part Status: Active, Resistance: 30.1 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PCAN2512E30R1BST5 PCAN2512E30R1BST5 Виробник : Vishay doc60125.pdf Res Thin Film 2512 30.1 Ohm 0.1% 6W ±25ppm/°C Pad SMD T/R
товару немає в наявності
PCAN2512E30R1BST5 PCAN2512E30R1BST5 Виробник : Vishay Dale Thin Film pcan.pdf Description: RES SMD 30.1 OHM 0.1% 6W 2512
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 6W
Tolerance: ±0.1%
Features: Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Package / Case: 2512 (6432 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.259" L x 0.124" W (6.58mm x 3.15mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.018" (0.46mm)
Part Status: Active
Resistance: 30.1 Ohms
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 6W
Tolerance: ±0.1%
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Part Status: Active
Resistance: 30.1 Ohms