PCD-16-1050A
PCD-16-1050A MEAN WELL USA Inc.
PCD-16-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC AC/DC 12-16V 1.05A
Packaging: Box
Features: OTP, SCP
Size / Dimension: 3.31" L x 2.24" W x 1.16" H (84.0mm x 57.0mm x 29.5mm)
Voltage - Output: 12 ~ 16V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 60°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 135VAC
Approval Agency: cURus
Ratings: IP42
Efficiency: 80.5%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.05A
Dimming: Triac
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 17 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 124 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 12-16V 1.05A, Packaging: Box, Features: OTP, SCP, Size / Dimension: 3.31" L x 2.24" W x 1.16" H (84.0mm x 57.0mm x 29.5mm), Voltage - Output: 12 ~ 16V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 60°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 135VAC, Approval Agency: cURus, Ratings: IP42, Efficiency: 80.5%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.05A, Dimming: Triac, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 17 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції PCD-16-1050A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PCD-16-1050A PCD-16-1050A Виробник : MEAN WELL PCD-16-spec.pdf LED Power Supplies 16.8W 12-16Vout 1050mA 90-135VAC