PCD-16-350A
PCD-16-350A MEAN WELL USA Inc.
PCD-16-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC AC/DC 24-48V 350MA
Features: OTP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.31" L x 2.24" W x 1.16" H (84.0mm x 57.0mm x 29.5mm)
Voltage - Output: 24 ~ 48V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 60°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 135VAC
Approval Agency: UR
Ratings: IP42
Efficiency: 82%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 350mA
Dimming: Triac
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 17 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 14 шт:
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 24-48V 350MA, Features: OTP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.31" L x 2.24" W x 1.16" H (84.0mm x 57.0mm x 29.5mm), Voltage - Output: 24 ~ 48V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 60°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 135VAC, Approval Agency: UR, Ratings: IP42, Efficiency: 82%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 350mA, Dimming: Triac, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 17 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції PCD-16-350A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PCD-16-350A PCD-16-350A Виробник : Mean-Well USA, Inc. pcd-16-spec.pdfpdfjs.pdf AC/DC LED Power Supply 16.8W Single 4-Pin
товару немає в наявності
PCD-16-350A PCD-16-350A Виробник : MEAN WELL PCD-16-spec.pdf LED Power Supplies 16.8W 24-48Vout 350mA 90-135VAC