PCD-40-1750B
PCD-40-1750B MEAN WELL USA Inc.
PCD-40-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC AC/DC 13-23V 1.75A
Features: OTP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.04" L x 2.36" W x 1.24" H (128.0mm x 60.0mm x 31.5mm)
Voltage - Output: 13 ~ 23V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 50°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CE, ENEC
Ratings: IP42
Efficiency: 85%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.75A
Dimming: Triac
Voltage - Input (Min): 180VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 40 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 13-23V 1.75A, Features: OTP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.04" L x 2.36" W x 1.24" H (128.0mm x 60.0mm x 31.5mm), Voltage - Output: 13 ~ 23V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 50°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CE, ENEC, Ratings: IP42, Efficiency: 85%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.75A, Dimming: Triac, Voltage - Input (Min): 180VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 40 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції PCD-40-1750B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PCD-40-1750B PCD-40-1750B Виробник : MEAN WELL PCD-40-spec.pdf LED Power Supplies 40.25W 13-23V 1750mA CC Dimmable LED PS