PCD-40-350B
PCD-40-350B MEAN WELL USA Inc.
PCD-40-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC AC/DC 70-108V 350MA
Features: OTP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.04" L x 2.36" W x 1.24" H (128.0mm x 60.0mm x 31.5mm)
Voltage - Output: 70 ~ 108V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 50°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CE, ENEC
Ratings: IP42
Efficiency: 87%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 350mA
Dimming: Triac
Voltage - Input (Min): 180VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 38 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 30 шт:
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 70-108V 350MA, Features: OTP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.04" L x 2.36" W x 1.24" H (128.0mm x 60.0mm x 31.5mm), Voltage - Output: 70 ~ 108V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 50°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CE, ENEC, Ratings: IP42, Efficiency: 87%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 350mA, Dimming: Triac, Voltage - Input (Min): 180VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 38 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PCD-40-350B PCD-40-350B Виробник : MEAN WELL PCD-40-spec.pdf LED Power Supplies 37.8W 70-108V 350mA CC Dimmable LED PS
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
PCD-40-350B PCD-40-350B Виробник : MEAN WELL 3965062.pdf Description: MEAN WELL - PCD-40-350B - LED-Treiber, LED-Beleuchtung, 37.8 W, 108 V, 350 mA, Konstantstrom, 180 VAC
tariffCode: 85044095
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 108V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 350mA
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Eingangsspannung, max.: 295VAC
euEccn: NLR
LED-Treiber-Modus: Konstantstrom
Eingangsspannung, min.: 180VAC
Ausgangsleistung, max.: 37.8W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 7 шт:
PCD-40-350B PCD-40-350B Виробник : Mean-Well USA, Inc. pcd-40-spec.pdf AC/DC LED Power Supply 37.8W Single 4-Pin
на замовлення 23 шт:
Мінімальне замовлення: 7
товару немає в наявності
PCD-40-350B PCD-40-350B Виробник : MEAN WELL PCD-40-SPEC.pdf AC/DC, 37.8W, Вхід: 180-295VAC, Вихід: 350mA/70...108V, розміри 128x60x31.5 мм, -30...+50 С, AC phase-cut dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
PCD-40-350B PCD-40-350B Виробник : MEAN WELL PCD-40-SPEC.pdf AC/DC, 37.8W, Вхід: 180-295VAC, Вихід: 350mA/70...108V, розміри 128x60x31.5 мм, -30...+50 С, AC phase-cut dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт