PCD-60-1400B
PCD-60-spec.pdf
Код товару: 175134
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > Блоки живлення для світлодіодів та світлодіодних виробів
товару немає в наявності
Ціна
PCD-60-1400B PCD-60-1400B Виробник : MEAN WELL USA Inc. PCD-60-spec.pdf Description: LED DRIVER CC AC/DC 25-43V 1.4A
Features: OTP, SCP
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 5.04" L x 2.36" W x 1.24" H (128.0mm x 60.0mm x 31.5mm)
Voltage - Output: 25 ~ 43V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 45°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CE, ENEC
Ratings: IP42
Efficiency: 85%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.4A
Dimming: Triac
Voltage - Input (Min): 180VAC
Power (Watts): 60 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Features: OTP, SCP
Packaging: Box
Voltage - Output: 25 ~ 43V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CE, ENEC
Ratings: IP42
Efficiency: 85%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.4A
Dimming: Triac
Voltage - Input (Min): 180VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 60 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
на замовлення 2 шт:
Кількість Ціна
PCD-60-1400B PCD-60-1400B Виробник : MEAN WELL PCD-60-spec.pdf LED Power Supplies 60.2W 25-43V 1400mA CC Dimmable LED PS
на замовлення 31 шт:
PCD-60-1400B PCD-60-1400B Виробник : Mean-Well USA, Inc. pcd-60-spec.pdfpdfjs.pdf AC/DC LED Power Supply 60.2W Single 4-Pin
на замовлення 9 шт:
PCD-60-1400B PCD-60-1400B Виробник : MEAN WELL PCD-60-SPEC.pdf AC/DC, 60.2W, Вхід: 180-295VAC, Вихід: 1400mA/25...43V, розміри 128x60x31.5 мм, -30...+45 С, AC phase-cut dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
PCD-60-1400B PCD-60-1400B Виробник : MEAN WELL PCD-60-SPEC.pdf AC/DC, 60.2W, Вхід: 180-295VAC, Вихід: 1400mA/25...43V, розміри 128x60x31.5 мм, -30...+45 С, AC phase-cut dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт