PCD-60-2400B
PCD-60-2400B MEAN WELL USA Inc.
PCD-60-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRIVER CC AC/DC 15-25V 2.4A
Features: OTP, SCP
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 5.04" L x 2.36" W x 1.24" H (128.0mm x 60.0mm x 31.5mm)
Voltage - Output: 15 ~ 25V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 45°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CE, ENEC
Ratings: IP42
Efficiency: 84%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2.4A
Dimming: Triac
Voltage - Input (Min): 180VAC
Power (Watts): 60 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 15-25V 2.4A, Features: OTP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.04" L x 2.36" W x 1.24" H (128.0mm x 60.0mm x 31.5mm), Voltage - Output: 15 ~ 25V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 45°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CE, ENEC, Ratings: IP42, Efficiency: 84%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 2.4A, Dimming: Triac, Voltage - Input (Min): 180VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 60 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PCD-60-2400B PCD-60-2400B Виробник : MEAN WELL PCD-60-spec.pdf LED Power Supplies 60W 15-25V 2400mA CC Dimmable LED PS
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
PCD-60-2400B PCD-60-2400B Виробник : Mean-Well USA, Inc. pcd-60-spec.pdfpdfjs.pdf AC/DC LED Power Supply 60W Single 4-Pin
товару немає в наявності
PCD-60-2400B PCD-60-2400B Виробник : MEAN WELL USA Inc. PCD-60-spec.pdf Description: LED DRIVER CC AC/DC 15-25V 2.4A
Features: OTP, SCP
Packaging: Box
Voltage - Output: 15 ~ 25V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CE, ENEC
Ratings: IP42
Efficiency: 84%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2.4A
Dimming: Triac
Voltage - Input (Min): 180VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 60 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV