PCD-60-700B
PCD-60-700B MEAN WELL USA Inc.
PCD-60-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC AC/DC 50-86V 700MA
Features: OTP, SCP
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 5.04" L x 2.36" W x 1.24" H (128.0mm x 60.0mm x 31.5mm)
Voltage - Output: 50 ~ 86V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 45°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CE, ENEC
Ratings: IP42
Efficiency: 86%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 700mA
Dimming: Triac
Voltage - Input (Min): 180VAC
Power (Watts): 60 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 27 шт:
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 50-86V 700MA, Features: OTP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.04" L x 2.36" W x 1.24" H (128.0mm x 60.0mm x 31.5mm), Voltage - Output: 50 ~ 86V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 45°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CE, ENEC, Ratings: IP42, Efficiency: 86%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 700mA, Dimming: Triac, Voltage - Input (Min): 180VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 60 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PCD-60-700B PCD-60-700B Виробник : MEAN WELL USA Inc. PCD-60-spec.pdf Description: LED DRVR CC AC/DC 50-86V 700MA
Features: OTP, SCP
Packaging: Box
Voltage - Output: 50 ~ 86V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CE, ENEC
Ratings: IP42
Efficiency: 86%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 700mA
Dimming: Triac
Voltage - Input (Min): 180VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 60 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
на замовлення 3 шт:
Кількість Ціна
PCD-60-700B PCD-60-700B Виробник : MEAN WELL PCD-60-spec.pdf LED Power Supplies 60.2W 50-86V 700mA CC Dimmable LED PS
на замовлення 1 шт:
PCD-60-700B PCD-60-700B Виробник : MEAN WELL 3965063.pdf Description: MEAN WELL - PCD-60-700B - LED-Treiber, LED-Beleuchtung, 60.2 W, 86 V, 700 mA, Konstantstrom, 180 VAC
tariffCode: 85044095
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 86V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 700mA
usEccn: EAR99
Eingangsspannung, max.: 295VAC
euEccn: NLR
LED-Treiber-Modus: Konstantstrom
Eingangsspannung, min.: 180VAC
Produktpalette: PCD-60 Series
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: LED-Beleuchtung
Ausgangsleistung, max.: 60.2W
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 1 шт:
PCD-60-700B PCD-60-700B Виробник : MEAN WELL PCD-60-SPEC.pdf AC/DC, 60.2W, Вхід: 180-295VAC, Вихід: 700mA/50...86V, розміри 128x60x31.5 мм, -30...+45 С, AC phase-cut dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
товару немає в наявності
PCD-60-700B PCD-60-700B Виробник : MEAN WELL PCD-60-SPEC.pdf AC/DC, 60.2W, Вхід: 180-295VAC, Вихід: 700mA/50...86V, розміри 128x60x31.5 мм, -30...+45 С, AC phase-cut dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
товару немає в наявності
PCD-60-700B PCD-60-700B Виробник : Mean-Well USA, Inc. pcd-60-spec.pdfpdfjs.pdf AC/DC LED Power Supply 60.2W Single 4-Pin