PCF0402-R-8K2-B-T1.
PCF0402-R-8K2-B-T1. TT ELECTRONICS / WELWYN
2710384.pdf
Виробник: TT ELECTRONICS / WELWYN
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - PCF0402-R-8K2-B-T1. - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, Dünnschicht, 8.2 kohm, ± 0.1%, 62.5 mW, 0402 [Metrisch 1005]
tariffCode: 85339000
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0402 [Metrisch 1005]
Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 62.5mW
Widerstandstyp: Präzisionswiderstand
Widerstand: 8.2kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 0.1%
Temperaturkoeffizient: ± 25ppm/°C
Produktlänge: 1.02mm
euEccn: NLR
Produktpalette: PCF Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (16-Jan-2020)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - PCF0402-R-8K2-B-T1. - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, Dünnschicht, 8.2 kohm, ± 0.1%, 62.5 mW, 0402 [Metrisch 1005], tariffCode: 85339000, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0402 [Metrisch 1005], Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 62.5mW, Widerstandstyp: Präzisionswiderstand, Widerstand: 8.2kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 0.1%, Temperaturkoeffizient: ± 25ppm/°C, Produktlänge: 1.02mm, euEccn: NLR, Produktpalette: PCF Series, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (16-Jan-2020).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PCF0402-R-8K2-B-T1. PCF0402-R-8K2-B-T1. Виробник : TT ELECTRONICS / WELWYN 2710384.pdf Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - PCF0402-R-8K2-B-T1. - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, Dünnschicht, 8.2 kohm, ± 0.1%, 62.5 mW, 0402 [Metrisch 1005]