PCF0805R-226RBT1
PCF0805R-226RBT1 Welwyn (TT electronics)
pcf.pdf
Виробник: Welwyn (TT electronics)
Res Thin Film 0805 226 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PCF0805R-226RBT1 Виробник : Welwyn Components / TT Electronics PCF-1528243.pdf Thin Film Resistors - SMD 0805 226 Ohms 0.1% 25 PPM