PCHMB100W6
PCHMB100W6 KYOCERA AVX
PCHMB100W6_file-3313369.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
IGBT Modules IGBT MODULE 650V 100A 1in1 Chopper Circuit
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PCHMB100W6 Виробник : KYOCERA AVX Components pchmb100w6-file.pdf Trans IGBT Module N-CH 650V 100A 385W 5-Pin Bulk
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 12 шт: