PCHMB150W12
PCHMB150W12 KYOCERA AVX
PCHMB150W12_file-3313411.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
IGBT Modules IGBT MODULE 1200V 150A 1in1 Chopper Circuit
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PCHMB150W12 Виробник : KYOCERA AVX Components pchmb150w12-file.pdf Trans IGBT Module N-CH 1200V 150A 789W 5-Pin Bulk
на замовлення 10 шт:
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 10 шт: