PCHMB200W12
PCHMB200W12 KYOCERA AVX
PCHMB200W12-file.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: IGBT MODULE, 1IN1, CHOPPER CIRCU
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Mounting Type: Chassis Mount
Input: Standard
Configuration: Single
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ)
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 2V @ 15V, 200A
NTC Thermistor: No
Supplier Device Package: Module
Current - Collector (Ic) (Max): 200 A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 1200 V
Power - Max: 961 W
Current - Collector Cutoff (Max): 1 mA
Input Capacitance (Cies) @ Vce: 19000 pF @ 25 V
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Description: IGBT MODULE, 1IN1, CHOPPER CIRCU, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Mounting Type: Chassis Mount, Input: Standard, Configuration: Single, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ), Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 2V @ 15V, 200A, NTC Thermistor: No, Supplier Device Package: Module, Current - Collector (Ic) (Max): 200 A, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 1200 V, Power - Max: 961 W, Current - Collector Cutoff (Max): 1 mA, Input Capacitance (Cies) @ Vce: 19000 pF @ 25 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PCHMB200W12 PCHMB200W12 Виробник : KYOCERA AVX PCHMB200W12_file-3313359.pdf IGBT Modules IGBT MODULE 1200V 200A 1in1 Chopper Circuit
Кількість Ціна
PCHMB200W12 Виробник : KYOCERA AVX Components pchmb200w12-file.pdf Trans IGBT Module N-CH 1200V 200A 1153W 5-Pin Bulk
на замовлення 10 шт:
Мінімальне замовлення: 2