PCHMB200W6
PCHMB200W6 KYOCERA AVX
PCHMB200W6_file-3313371.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
IGBT Modules IGBT MODULE 650V 200A 1in1 Chopper Circuit
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PCHMB200W6 Виробник : KYOCERA AVX Components pchmb200w6-file.pdf Trans IGBT Module N-CH 650V 200A 714W 5-Pin Bulk
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 10 шт: