PCHMB300W12
PCHMB300W12 KYOCERA AVX
PCHMB300W12_file-3313416.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
IGBT Modules IGBT MODULE 1200V 300A 1in1 Chopper Circuit
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PCHMB300W12 Виробник : KYOCERA AVX Components pchmb300w12-file.pdf Trans IGBT Module N-CH 1200V 300A 1578W 5-Pin Bulk
на замовлення 8 шт:
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 8 шт: