PCHMB300W6
PCHMB300W6 KYOCERA AVX
PCHMB300W6_file-3313373.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
IGBT Modules IGBT MODULE 650V 300A 1in1 Chopper Circuit
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PCHMB300W6 Виробник : KYOCERA AVX Components pchmb300w6-file.pdf Trans IGBT Module N-CH 650V 300A 1153W 5-Pin Bulk
на замовлення 12 шт:
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 12 шт: